TürkTraktör ekibi sahada, altıncı ve son durak Çorlu:


New_Holland_Tarla_Gunleri_3

 

New Holland Tarla Günleri’nde, 8.000 çiftçiye tarlada traktör deneyimi

 

“New Holland Tarla Günleri” etkinliği Tekirdağlı çiftçilere, New Holland ürünlerini sahada, TürkTraktör uzmanlarıyla birlikte deneme fırsatı sunuyor. Etkinlik alanına gelen çiftçilere binlerce hediyenin dağıtıldığı Tarla Günleri’nde aynı zamanda, çiftçiler ve ailelerine yönelik eğlenceli etkinlikler düzenleniyor.

 

Eskişehir, 25 Haziran 2014 – Türkiye tarım sektörünün lider ismi TürkTraktör, Haziran ayı süresince “Tarla Günleri” kapsamında çiftçilerle buluşuyor. Haziran ayı sonuna kadar gerçekleştirilecek “New Holland Tarla Günleri” 3-4 Haziran’da Adana’da gerçekleştirilen ilk ayak ile başladı ve 30 Haziran 2014 ile 1 Temmuz 2014 tarihlerinde gerçekleşen Çorlu ayağı ile son buldu. Çiftçilere ve ailelerine açık olan etkinlikte ziyaretçiler, ortalama 250 dönümlük bir alanda New Holland ürünlerini bire bir tecrübe ediyor.

 

Adana’dan başlayan ve Tekirdağ-Çorlu’da son bulan “New Holland Tarla Günleri” kapsamında, TürkTraktör ekibi toplamda 3.300 km yol kat etti. Her gittikleri ilde binlerce çiftçiyle bir araya gelen TürkTraktör, etkinlik alanına gelen çiftçilere günün anısına hediyeler verdi. Etkinlik boyunca 15.000 adet şapka, 500 adet traktör maketi, 800 adet yelek, 2.500 adet bardak/kup ve 3.000 litre yağın dağıtıldığı etkinliklere olan ilgi TürkTraktör yetkililerince büyük bir memnuniyetle karşılandı.

DİĞER HABERLER
Ayçiçeği ön alım fiyatları açıklandı

 

Adanalı, Şanlıurfalı, Kayserili, Konyalı ve Eskişehirli çiftçilerin göstermiş olduğu ilgiden duyduğu memnuniyetin altını çizen TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, “Tarla Günleri” ile ilgili açıklamasında: “TürkTraktör olarak 60 yıldır çiftçinin hizmetindeyiz. Her zaman çiftçilerimizin yanında olmayı öncelik olarak gördük ve bu doğrultuda farklı platformlar oluşturduk. ‘New Holland Tarla Günleri de bu vizyonun bir parçası. Bu etkinlikte tüm ekibimizle, sahada çiftçilerle bir araya geliyoruz. Amacımız; Türkiye’nin dört bir yanında çiftçilerimizle bir arada olmak, onları dinlemek ve onlara ürünlerimizi daha yakından tanıyabilecekleri bir platform oluşturmak. Bu amaçla Çorlu’da olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

NEW HOLLAND CX8000 17

Tarla Günleri’nde; yeni TürkTraktör KB serisi haşpaysız balya makineleri, TürkTraktör marka toprak işleme makineleri, New Holland CX6080 biçerdöver, TDD Delta Serisi ve Tier 4 egzoz emisyonuna sahip iki yeni ithal traktör olan yarı otomatik şanzımanlı T5 Electro Command ile sürekli değişken CVT şanzımanlı T6 Auto Command da tarlada faaliyet esnasında görülebiliyor.

 

Bunun yanı sıra “New Holland Tarla Günleri”, ziyaretçiler ve ailelerin keyifli vakit geçirebilmeleri için eğlence odaklı sosyal etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.


30 Haziran 2014. 15:58
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x