TürkTraktör ekibi sahada, dördüncü durak Konya:


20140603_125536

 

New Holland Tarla Günleri’nde, tarlada traktör deneyimi

 

“New Holland Tarla Günleri” etkinliği Konyalı çiftçilere, New Holland ürünlerini sahada, TürkTraktör uzmanlarıyla birlikte deneme fırsatı sunuyor. Tarla Günleri’nde aynı zamanda, çiftçiler ve ailelerine yönelik eğlenceli etkinlikler düzenleniyor.

 

Konya, 21 Haziran 2014 – Türkiye tarım sektörünün lider ismi TürkTraktör, Haziran ayı süresince “Tarla Günleri” kapsamında çiftçilerle buluşuyor. Haziran ayı sonuna kadar gerçekleştirilecek “New Holland Tarla Günleri” 3-4 Haziran’da Adana’da gerçekleştirilen ilk ayak ile başladı ve 21-22 Haziran 2014 tarihlerinde gerçekleşen Konya ayağı ile devam ediyor. Çiftçilere ve ailelerine açık olan etkinlikte ziyaretçiler, ortalama 200-300 dönümlük bir alanda New Holland ürünlerini bire bir tecrübe ediyor.

 

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir

Adanalı, Şanlıurfalı ve Kayserili çiftçilerin göstermiş olduğu ilgiden duyduğu memnuniyetin altını çizen TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, “Tarla Günleri” ile ilgili açıklamasında: “TürkTraktör olarak 60 yıldır çiftçinin hizmetindeyiz. Her zaman çiftçilerimizin yanında olmayı öncelik olarak gördük ve bu doğrultuda farklı platformlar oluşturduk. ‘New Holland Tarla Günleri de bu vizyonun bir parçası. Bu etkinlikte tüm ekibimizle, sahada çiftçilerle bir araya geliyoruz. Amacımız; Türkiye’nin dört bir yanında çiftçilerimizle bir arada olmak, onları dinlemek ve onlara ürünlerimizi daha yakından tanıyabilecekleri bir platform oluşturmak. Bu amaçla Konyalı çiftçilerimizle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

DİĞER HABERLER
TKV’liler Mutlu Günde Bir Araya Geldiler

 

Tarla Günleri’nde; yeni TürkTraktör KB serisi haşpaysız balya makineleri, TürkTraktör marka toprak işleme makineleri, New Holland CX6080 biçerdöver, TDD Delta Serisi ve Tier 4 egzoz emisyonuna sahip iki yeni ithal traktör olan yarı otomatik şanzımanlı T5 Electro Command ile sürekli değişken CVT şanzımanlı T6 Auto Command da tarlada faaliyet esnasında görülebiliyor.

 

Bunun yanı sıra “New Holland Tarla Günleri”, ziyaretçiler ve ailelerin keyifli vakit geçirebilmeleri için çuval yarışı, halka oyunu, halat çekme ve penaltı gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

 

New Holland Tarla Günleri; 24-25 Haziran 2014 tarihlerinde Eskişehir’de devam ederek 30 Haziran 2014 ile 1 Temmuz 2014 tarihlerinde Çorlu’da son bulacak.


21 Haziran 2014. 12:38
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x