V. FHABESAS ‘Hayvan Besleme ve Sağlığı Sempozyumu’


Bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek olan V. FHABESAS ‘’HAYVAN BESLEME VE SAĞLIĞI SEMPOZYUMU 08-011 Kasım 2012 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak.

Sempozyum ile ilgili olarak bir açıklama yapan eş başkanlar şu bilgileri verdiler:

Sizlerin katılım ve katkılarıyla beşincisini gerçekleştireceğimiz

V. FHABESAS ‘’HAYVAN BESLEME VE SAĞLIĞI SEMPOZYUMU

 ” 08-11 KASIM 2012 tarihleri arasında Sueno Hotel

 

Side, Antalya’da yapılacaktır. Amacımız, hayvan sağlığı ve beslenme konusunda yapılan bilimsel çalışmaların ve kaydedilen gelişmelerin aktarıldığı; deneyimlerin paylaşıldığı ve sorunların tartışılabildiği bu sempozyumda akademisyenleri, uzmanları ve sektörün değerli temsilcilerini buluşturabilmektir.

Küçük, büyük ve egzotik hayvanların sağlığı ve beslenmeleri konusunda yapılan bilimsel çalışmalar, güncel konular, gelişme ve yenilikleri kapsayan sunumlar ve paneller ile zengin bir bilimsel program oluşturmayı hedefliyoruz.

Bu heyecan verici konuları, deneyimleri paylaşabilmek ve sıcak bir sempozyum ortamında mesleki dostluklarımızı pekiştirmek üzere 08-11 Kasım 2012 tarihleri arasındaki sempozyumumuzda sizlerle birlikte olmak istiyoruz.

Düzenleme Kurulumuz adına katılımlarınızla anlam kazanacak olan V. FHABESAS ‘’HAYVAN BESLEME VE SAĞLIĞI SEMPOZYUMU’’na katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyor ve 08-11 KASIM 2012 tarihlerinde birlikte olmak umuduyla sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. İbrahim ÇİFTÇİ


Prof. Dr. Kemal KÜÇÜKERSAN

Sempozyum Eş Başkanları

 

DİĞER HABERLER
Hadise Şen Piliç reklamında

23 Temmuz 2012. 19:00
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x