Veteriner Hekim Adaylarına Gelişim Semineri Verildi


Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi ve Veteriner Hekimler Derneği’nin geleneksel hale getirilen “Kişisel Gelişim Semineri” öğretim görevlileri ve son sınıf öğrencilerinin katımları ile gerçekleştirildi.

 

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Prof.Dr.Satı BARAN kürsüsünde gerçekleştirilen semineri Veteriner Hekim  Levent ŞAHİN sundu.

 

Bu organizasyonda katkı sunan Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Rıfkı HAZIROĞLU ‘da Veteriner Hekim adaylarına  hitap ederek mesleki konularda hatıralarını anlattı.

 

Organizasyonla ilgili olarak açıklama yapan Veteriner Hekimler Derneği yetkilileri şunları söylediler:

 

“Veteriner Hekimler Derneği olarak, geçmiş yıllarda da olduğu gibi,hizmet ordumuza katılmak üzere olan mezuniyetleri gerçekleşen son sınıf öğrencilerine başka bir deyimle genç meslektaşlarımıza,yolun başında ve yaşamları süresince yararlı olacağına inandığımız ve tüm gün süren KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERİ düzenledik.

Etkin İletişim, CV hazırlama Teknikleri, Mülakat Teknikleri ve Zaman Yönetimi gibi önemli ve her zaman için meslektaşlarımızın yararlanabilecekleri konuları içeren seminerimize 122 genç meslektaşımız katılarak gün boyu yoğun bir ilgiyle takip etmişlerdir.

Açılış konuşmasını Dernek Başkanımız Prof.Dr. Şakir Doğan Tuncer mesleki yaşam boyunca meslek örgütlerinin ne denli önemli olduğunu vurgulamışlardır.

Bu organizasyonda katkı sunan Veteriner Fakültemiz Dekanı Sayın Prof.Dr. Rıfkı HAZIROĞLU ‘da meslektaşlarımıza hitap etmişlerdir.

Katılımcılara sertifikaları Dernek Başkanımız tarafından takdim edilerek seminerimiz sonlanmıştır.”.

DİĞER HABERLER
2011 Veteriner Hekimliği Yılı

18 Haziran 2012. 18:27
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x