Veteriner Hekimlerin İftarda buluşması


4168671

 

 

Ramazan Ayı’nın bolluk ve bereket içerisinde geçmesini temenni eden Manisa Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Hasan Eryılmaz, üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

Manisa Veteriner Hekimleri Odası, Salihli Azaklar Odun Köfte Restaurant’ta verdiği iftar yemeği ile üyelerini bir araya getirdi. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen, bu yıl Salihli’de yapılaan ve yoğun bir katılımın olduğu iftar yemeğine Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Hasan Eryılmaz, Gıda Tarım Hayvancılık İlçe Müdürü Rıza Gülmez, Manisa Süt Üreticileri Başkanı Ulvi Murat TUNCA, Manisa Veteriner Hekimler odasınakayıtlı çok sayıda veteriner hekim katıldı.

6255031

Ramazan ayının bolluk ve bereket içerisinde geçmesini temenni eden Yönetim Kurulu Üyesi Merter YILDIZ ” Veteriner hekimlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Eryılmaz da çok sayıda etkinlik yaparak üyeleri ile bir arada olduklarını söyleyerek, ‘2007 yılında kurulan ve 7 yıldır 17 ilçede hizmet veren odamız, meslektaşlarımızın mevzuatlara uygun ve sağlıklı hizmet vermeleri için öncülük etmektedir. Bir çok sosyal etkinlikte bir araya geldiğimiz gibi Manisa merkezdeki ve ilçelerdeki meslektaşlarımızla iftar yemeğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İftar davetimize katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum’ dedi.

DİĞER HABERLER
Dünya Kanatlı Sektörünün Kalbi Antalya'da Attı

 

Kaynak:Manisa Habercisi


23 Temmuz 2014. 12:47
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x