Veteriner Tavukçuluk Derneği toplantı duyurusu


Veteriner Tavukçuluk Derneği, 1 Mart 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleşecek “Kanatlı Sektörünün Güncel Sorunları Sempozyumu-Salmonella Kontrol Programı ve Antimikrobiyal Direnç” toplantısı için bir duyuru yayınladı.


Veteriner Tavukçuluk Derneği tarafından düzenlenecek olan “Kanatlı Sektörünün Güncel Sorunları Sempozyumu-Salmonella Kontrol Programı ve Antimikrobiyal Direnç” konulu toplantı, 01 Mart 2019 tarihinde Ankara’da Bilkent Otelde gerçekleştirilecektir.
Bu toplantıda, kanatlı üretimini ve uluslararası ticareti olumsuz etkileyen hastalıkların önlenmesinde antibiyotik kullanımının güncel durumu, antibiyotik direnç gelişimi, antibiyotik kullanımına alternatif yaklaşımlar, Salmonella bakteri bulaşıklığını kontrol etmek için uygulamaya konulan Ulusal Salmonella Kontrol Programının ülkemiz ve Avrupa Birliği ülkelerinde uygulanma şekli ve bu güne kadar elde edilen başarının düzeyi konuları ve güncel ekonomik durum ve beklentiler konuları tartışılarak değerlendirilecektir.
Toplantıya, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Merkez ve Araştırma Enstitüleri’nden, Kanatlı Sektörü ve Üniversitelerden 300’e yakın katılım beklenmektedir. Toplantı bilimsel program özeti ve sponsorluk bilgileri ekte sunulmuştur. Katılım ücreti üyeler için 250TL+KDV, Üye olmayanlar için 300TL+KDV dir.

Toplantıya katılımınızı ve desteklerinizi bekler, saygılar sunarım.

Prof. Dr. Erol Şengör

BaşkanDiğer Haberler:   Sisi'den Putin'e, Türkiye'den yüzde 40 daha ucuza gıda teklifi

URL: https://www.ciftlikdergisi.com.tr/?p=131484

Yazan - Şub 12 2019. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir