Veteriner Tavukçuluk Derneği toplantı duyurusu


Veteriner Tavukçuluk Derneği, 1 Mart 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleşecek “Kanatlı Sektörünün Güncel Sorunları Sempozyumu-Salmonella Kontrol Programı ve Antimikrobiyal Direnç” toplantısı için bir duyuru yayınladı.


Veteriner Tavukçuluk Derneği tarafından düzenlenecek olan “Kanatlı Sektörünün Güncel Sorunları Sempozyumu-Salmonella Kontrol Programı ve Antimikrobiyal Direnç” konulu toplantı, 01 Mart 2019 tarihinde Ankara’da Bilkent Otelde gerçekleştirilecektir.
Bu toplantıda, kanatlı üretimini ve uluslararası ticareti olumsuz etkileyen hastalıkların önlenmesinde antibiyotik kullanımının güncel durumu, antibiyotik direnç gelişimi, antibiyotik kullanımına alternatif yaklaşımlar, Salmonella bakteri bulaşıklığını kontrol etmek için uygulamaya konulan Ulusal Salmonella Kontrol Programının ülkemiz ve Avrupa Birliği ülkelerinde uygulanma şekli ve bu güne kadar elde edilen başarının düzeyi konuları ve güncel ekonomik durum ve beklentiler konuları tartışılarak değerlendirilecektir.
Toplantıya, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Merkez ve Araştırma Enstitüleri’nden, Kanatlı Sektörü ve Üniversitelerden 300’e yakın katılım beklenmektedir. Toplantı bilimsel program özeti ve sponsorluk bilgileri ekte sunulmuştur. Katılım ücreti üyeler için 250TL+KDV, Üye olmayanlar için 300TL+KDV dir.

Toplantıya katılımınızı ve desteklerinizi bekler, saygılar sunarım.

Prof. Dr. Erol Şengör

BaşkanDİĞER HABERLER
Türkiye'ye 1 milyar lira yatırım yapacak
12 Şubat 2019. 09:09
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x