VIV Select Türkiye 2025 Fuarı 24-26 Nisan tarihlerinde 11.kez kapılarını dünyaya açacak


Türkiye’nin ilk ve tek tavukçuluk ve tavukçuluk teknolojileri fuarı olan ve sadece Türkiye’nin değil Orta Doğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerin de en önemli uluslararası tavukçuluk fuarı olma özelliği taşıyan VIV Select Türkiye11. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Geniş bir pazar içerisindeki sektör lideri pek çok firmanın katılım ve ziyaretleriyle yine önemli bir sektörel buluşmaya ev sahipliği yapacak olan VIV Select Türkiye Fuarında birbirinden önemli onlarca firma yeni ürün ve inovasyonlarının tanıtımını yapacak, yeni bağlantılar kurulacak, potansiyel müşterilere ulaşma imkanı sağlanacak ve geniş bir pazar içindeki yenilik ve son gelişmeler sergilenecek.

11. VIV Select Türkiye Fuarı, İFM 2-4 ve 8. Salonlarda olacak

Pek çok ülkenin ardından Türkiye’de Hollanda VNU Exhibitions lisansı ve Dünya Fuar Organizasyonları Birliği UFI Onaylı Fuar olarak HKF Fuarcılık tarafından düzenlenen 11. Tavukçuluk ve Teknolojileri İhtisas Fuarı VIV Select Türkiye, 24-26 Nisan 2025 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM) 2-4 ve 8. Salonlarda gerçekleşecek.


DİĞER HABERLER
Bakan Eker, BESD-BİR heyetini kabul etti
13 Şubat 2024. 18:23
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x