VIV Türkiye: Aviagen Bilgilendirme Toplantısı gerçekleşti


Aviagen – Broyler ve Broyler damızlıkların genetik ve ekonomik potansiyelini ortaya çıkartmak için en son teknolojiye ve yerel tesislere yatırım yapmak konulu Aviagen bilgilendirme toplantısı 14 Haziran 2019 tarihinde VIV Türkiye‘de gerçekleşti.

Açılış konuşmasını Aviagen Anadolu Teknik Müdür’ü Dr. Vet. Hek. Esen Emre‘in yaptığı bilgilendirme toplantısında Aviagen Anadolu Genel Müdür’ü John McGrellis‘in “Aviagen teknolojiyi kullanarak genetik potansiyeli nasıl artırıyor ve müşterilerine sunuyor” ve Aviagen Anadolu Satış Müdürü Kayhan Gürsel‘in “Entegrasyonlar Aviagen Ürünlerinden Ne Tür Ekonomik Faydalar Sağlayabilirler?” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiler.

John McGrellis

Sunumda Aviagen’e Sorun bölümü ile dinleyiciler Aviagen’in uluslararası uzmanlarına broyler ve broyler damızlıkları ile ilgili soru ve cevap fırsatı da yakaladılar. Aviagen UKRoss TMEA‘dan Robert Haggarty, Murat Yakar, Dr. İbrahim İbrahim ve Dr. Pavel Shkarlat konukları ve dinleyicileri bilgilendirdiler.


Diğer Haberler:
VIV Türkiye 2019 başladı
Yazan - 18 Haziran 2019. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x