Yavuz Dizdar’a Dr.Mehmet Alkan Cevap verecek


DSC_0059

 

 

Değerli Sektör Dostu,

 

TGRT TV’de 7 Aralık tarihinde kanalında yayınlanan “Ercan GÜRSES ile hafta sonu” programına katılan Onkolog Yavuz DİZDAR piliç eti ile birlikte sizlerin de içinde bulunduğu farklı gıda ve sektörlerle ilgili birçok yalan yanlış iddiada bulunmuştur.

 

Tarım Bakanlığı Emekli Müsteşar Yardımcısı ve Türk Veteriner Hekimler Birliği Onur Kurulu Başkanı olan Dr. Mehmet ALKAN, 13 Aralık Cumartesi günü aynı kanalda aynı programa Yavuz DİZDAR ile karşılıklı olarak katılacak ve tüm bu asılsız iddialara yanıt verecektir.

20:00-24:00 saatleri ar

asında TGRT TV’de canlı yayınlanacak olan “Ercan GÜRSES ile hafta sonu” programı sırasında, sizin içinde bulunduğunuz sektörle ilgili bir iddia gündeme gelmesi durumunda, konuşmasında Dr. Mehmet ALKAN’a destek olmak adına görüşlerinizi gidabilgi2014@gmail.com mail adresine gönderebilirsiniz.

 

Gıda sektörüyle ilgili topluma aktarılan bu yanlış bilgilendirmelere karşı aksiyona geçmenin ve bu tarz yanlış bilgilendirme yapan kişilere karşı birlikte önlem alarak mücadele etmenin hepimiz adına olumlu sonuçlar doğuracağına inanıyoruz.

Desteğiniz için teşekkürler…

 

Saygılarımızla,

 

BESD-BİR
Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği
Adres: Çetin Emeç Blv. 1314.Cad. 1309.Sk. 5/A 06460 Öveçler-ANKARA
Tel : 0312 472 7788
Faks: 0312 472 7789
www.besd-bir.org


Yazan - 12 Aralık 2014. Kategori MANŞET. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x