İzmir Veteriner Hekimler Odası Duyurusu


998965_10202694100385126_2085895064_n

 

İzmir Veteriner Hekimler Odası Duyurusu

 

30/04/2016

                                       BASIN MENSUPLARINA

 

 

Veteriner Hekimlik mesleği tüm insanlık içindir. Hayvan sağlığı temelinde insan ve halk sağlığına uzanan zincirin halkalarından olması nedeni ile dünya genelinde Tek Tıp Tek Sağlık Konsepti esas alınmaktadır.

 

Sağlıklı olma durumunun bir bütün olduğu düşünüldüğünde en ideal yaklaşımın hiç hastalanmamış olmak olduğu unutulmamalıdır. İşte bu noktada koruyucu hekimlik hizmetleri ön plana çıkmaktadır. Veteriner Hekimler olarak bizler hayvanlarımızın sağlıklı olması için aşılama, paraziter tedaviler ve bağışıklık sistemlerini güçlü tutmaya yönelik her türlü hizmeti veriyoruz.

Sağlıklı hayvan, sağlıklı insan, sağlıklı toplum ve en önemlisi de sağlıklı bir gelecek demektir. Bu nedenle bu yıl Dünya Veteriner Hekimler Gününde hayvan sahibi, hayvansever, gönüllü, kamu adına görevli tüm yetkilileri, hatta sevmeyen ya da bu konularla hiç işim olmaz diyen herkesi hayvanlarla bir arada yaşadıklarını, etinden sütünden yararlandıklarını anımsatarak bu konuda düşünmeye ve araştırma yapmaya davet ediyoruz.

 

Biz Veteriner Hekimler olarak herkes daha duyarlı ve bilinçli olduğu sürece çok daha başarılı hizmetler yapabiliriz.Hep birlikte koruyucu hekimliğin esas olduğu günlere ve sağlıklı geleceğe ulaşmak dileğiyle tüm meslektaşlarımızın Dünya Veteriner Hekimler Gününü kutluyoruz.

 

 

H.Gökhan ÖZDEMİR

İzmir Veteriner Hekimler Odası

Başkanı


Yazan - 28 Nisan 2016. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER, HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x