Alışverişi Yap,Banvit Burada’dan DELİcious Para Kap


Alışverişi yap,

BanvitBurada’dan DELİcious Para Kap

 

Banvitburada.com’a üye olanlara özel kampanya…

 

Şimdilik sadece İstanbul’da, Banvit tüketicilerine kapılarına kadar, üstelik kargo bedelsiz olarak ürün teslimi gerçekleştiren Banvitburada.com, online kampanyalarına bir yenisini daha ekledi.

 

Yeni kampanya ile Banvitburada.com’a üye olanlar, her 100 TL’lik alışverişleri karşılığında 20 TL değerinde Banvit Para kazanıyorlar. 100 TL’lik alışveriş tutarını geçen veya altında kalan üyelerin biriken Banvit Para puanları ise bir sonraki alışverişlerini 100 TL’ye tamamlamaları halinde, kendilerine 20 TL değerinde Banvit Para kazandıracak.

 

Banvitburada.com üyeleri yaptıkları alışverişler karşılığında biriken Banvit Para’larını Banvitburada.com veya 444 26 88 – Banvit Çağrı Merkezi’nden yapacakları alışverişlerinde diledikleri zaman, tüm ürün grupları içinde kullanabilecekler.

 

Satış noktalarında bulunmayan birçok Banvit piliç, hindi ve kırmızı et ürünü sadece Banvitburada.com’da. Banvitburada.com’a girip istediği lezzeti sipariş edenler, Banvit güvencesiyle soğuk zincir kırılmadan, istedikleri saat aralığında, ister kredi kartı, ister nakit olarak kapıda ödeme avantajlarıyla, üstelik kargo bedelsiz olarak siparişlerini teslim alabiliyorlar.

 

Banvitburada.com’a hemen üye olun, siz de kazanın, kârlı çıkın…


DİĞER HABERLER
Çin Tarihinde İlk Kez Düzenlenen "Turkuaz Türk Kültürü ve Yemekleri Festivali"Başladı
20 Temmuz 2012. 17:00
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x