Bolu Bölgesi Veteriner Odası Seçim Sonu İlk Toplantısını Kahvaltıcıda Yaptı


AYDIN ÖZPELİT (BOLU BÜROSU)

 

Bolu Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu’nun seçim sonrası ilk toplantısını Mudurnu’da faaliyet gösteren “KEYFE KEDER” isimli  kahvaltıcıda gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz hafta Bolu’da yapılan seçimlerde yeni yönetime seçilen Veteriner Hekimler Odası üyeleri, Mudurnu ilçesinde ilk toplantılarını yeirel yemekleri ile ünlü “KEYFE KEDER” isimli kahvaltıcıda yaparak görev dağılımı yaptı.

199 üyenin bulunduğu odanın Mudurnu ilçesindeki toplantısında, yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımının ardından, hayvan yetiştiricileri ve meslektaşların eğitimi ile ilgili programlar gündeme alındı.

 

Oda Başkanı Bahadır Öztürk, Genel Sekreter Alparslan Akpınar, Muhasip Üye Recep Özel, üyeler Mehmet Ok ve Sibel Berber Ercan’ın katılımlarıyla Arasta çarşısında ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı.

Bolu Veteriner Hekimler Odası Başkanı Bahadır Öztürk, Bolu Damızlık Sığır Yetiştiricileri Derneği Başkanı Muzaffer Bilici ile yönetim kurulu toplantısı sonrasında fikir alışverişinde bulunarak, ilerleyen günlerde Bolu ve bölgesindeki üreticilerin soru ve sorunlarına cevap aranması ile ilgili ortaklaşa bir çalışma ile panel düzenleme kararı alındı.

 


Yazan - 19 Ekim 2012. Kategori HAYVANCILIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oy
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x