GİMDES’den Bilgilendirme Toplantısı


gimdes-bilgilendirme-toplantisi

 

BOLU- İl Müdürlüğü toplantı salonunda kısa adı GİMDES olan Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Derneğince “Helal Gıda ve Kritik Katkı Maddeleri” konulu bir toplantı düzenlendi.

 

 

Toplantıya GİMDES’i temsilen Yüksek Kimyager Murat SAYIN ve Yüksek Gıda Mühendisi Ali KAYGISIZ konuşmacı olarak katılıp sunum yaptılar.

 

 

 

Toplantıya İl Müdür İsmail TAŞ, İl Müdür Yardımcıları Fahri TETİK ve Nuri ERİKLİ , GİMDES İl Temsilcisi Selçuk MERT, Gıda ve Yem Şube Müdürü Olgun YAZAR, diğer Şube Müdürleri, İl Müdürlüğü personeli ve İl Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü personeli katılmışlardır.

 

 

 

GİMDES adına katılan konuşmacılar Helal Gıda Sertifikalandırma Prosedürleri, bu kapsamdaki denetimler ve gıda işletmelerindeki aranan şartlar, sektörlere göre kritik noktalar, zararlı gıda katkı maddeleri ( L-sistein, Benzoil Peroksit, Potasyum Bromat,Triclosan,Titanyum Dioksit,Carmin ) hakkında bilgiler vermişlerdir.


Yazan - 23 Eylül 2016. Kategori MANŞET, GIDA, SAĞLIK. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x