iftar yemeğinde Ramazan bereketini paylaştı!


 

 

 

 

 

 

 

CRM Medya, iftar yemeğinde Ramazan bereketini paylaştı!

 

 

Müşterilerine 360 derece reklam ve her zaman dijital dünyanın yeniliklerini sunan CRM Medya, 100 kişilik ekibi ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yoğun tempoda müşterilerine, her zaman en iyi çözüm alternatiflerini sunma gayreti ile çalışan CRM Medya, Ramazan ayının manevi ikliminde çalışanlarıyla, iftar yemeğinde bir araya geldi. DoubleTree by Hilton Hotel – Avcılar’da gerçekleşen İftar yemeği, oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşti.

 

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer’in ev sahipliğinde yapılan iftar yemeğine ajans yöneticisi, ekip liderleri ve çalışanlar katıldı. Büyük bir aile olan CRM Medya’nın iftar yemeğinde bir konuşma yapan Ajans Başkanı Ramazan Becer;  başarılı çalışmalarından dolayı çalışanlarına teşekkür etti.

CRM Medya’nın hedefi ‘dünya’ markası olmak!

Buluşma kapsamında çalışanlarıyla bir araya gelen Ramazan Becer, CRM olarak kısa zamanda hızlı bir büyüme kat ettiklerini söyledi. Bunda çalışanlarının büyük emeği olduğunu belirten Ramazan Becer, müşterilerine her zaman en hızlı dijital çözümler sunmanın ajans olarak kendilerine, ayrıcalıklı ve olumlu katkı sunduğuna işaret etti. Mevcut çalışan sayısını kısa zamanda katlamayı ve ‘Türkiye’den dünyaya açılan bir ajans’ olma hedefini yineleyen CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, İsviçre ve Antalya şubeleri ile bu yolda ilerlediklerini vurguladı.

CRM Medya çalışanlarının DoubleTree by Hilton Hotel – Avcılar’da düzenlenen iftar yemeği, espriler ve gelecek planlarının konuşulduğu keyifli sohbetlerle sona erdi.

 

CRM Medya Reklam Ajansı Hakkında: CRM Medya Reklam Ajansı, dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2012 yılında kuruldu. Müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan CRM Medya,  her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 100 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir. 100’den fazla markanın 200’den fazla projesini aynı anda yöneten CRM Medya, bugüne kadar 100 milyardan fazla reklam erişimi sağlamıştır. Aynı zamanda ‘Google Partners’ olan CRM Medya, dijital alanda elde ettiği başarısından dolayı Google tarafından, 10’dan fazla ödüle layık görülmüştür. CRM Medya ekibi, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı ve rasyonel şekilde hayata geçirmek için çalışmaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf ve ölçümlenebilir çalışma prensibi ve performans odaklı çalışmalarıyla CRM Medya Reklam Ajansı, ‘müşterilerinin karşısında değil, daima yanındadır’ mottosunu tüm şeffaflığıyla iş süreçlerine entegre etmiştir. CRM Medya, yenilikçi Dijital Medya çözümleri alanında gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.


Yazan - 22 Haziran 2017. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazı yoruma kapalı fakat geri izlemeye açık
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x