II. Uluslararası Bitki Islahı Kongresi ve EUCARPIA


tdr

 

 

 

Yağ ve Protein Bitkileri Bölümü Konferansı, Türkiye Bitki Islahçıları Derneği (TÜBİD), Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB), ECO Tohumculuk Derneği (ECOSA) ve diğer ulusal ve uluslararası kuruluşlarla işbirliği içerisinde Türkiye Bitki Islahçıları Alt Birliği (BİSAB) tarafından düzenlenecektir. Kongre; “Bitki Islahı”, “Moleküler Genetik ve Biyoteknoloji”, “Genetik Mühendisliği ve Genom Bilimi”, “Bitkilere Yönelik Genetik Kaynaklar” ve “Yağ ve Protein Bitkileri” başlıkları altında düzenlenecektir.

 

 

 

 

Dünyanın dört bir yanında birçok farklı bilimsel toplantının düzenlendiği göz önünde bulundurularak üç farklı grubu bir araya getirmek amacı güdülmektedir. Akademik camia, araştırmacılar, ve özel sektör Antalya’da dostça bir ortamda bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacak ve karşılıklı fayda sağlayacaktır.

 

 

 

II. Uluslararası Bitki Islahı Kongresi & EUCARPIA – Yağ ve Protein Bitkileri Konferansı’nın hemen ardından aynı lokasyonda G20 Zirvesi yapılacaktır. ABD Başkanı Barack Obama’nın da katılım sağlayacağı ve dünya liderlerinin yer alacağı zirve, 13-16 Kasım 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Kongremiz ile G20 Zirvesi’nin yapılacağı yer arasındaki uzaklık yürüyüş mesafesinde olup, zirvenin yapılacağı yere katılım sağlayacak olan kongre katılımcıları olması durumunda ulaşım hizmeti sağlanacaktır.

 

http://www.timezone.com.tr


Yazan - 9 Eylül 2015. Kategori MANŞET, TARIM, ÇEVRE. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x