‘Kalitesiz hammadde ile çay yapmak mümkün değil’


189745_galeri_7

 

 

 

ÇAYKUR Genel Müdürü Sütlüoğlu, “Kalitesiz ham maddeden fabrikalarımızda kaliteli çay yapmamız mümkün değil. Bunu mutlaka hep beraber sağlamak zorundayız” dedi

 

 

ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, kalitesiz ham maddeden fabrikalarında kaliteli çay yapmalarının mümkün olmadığını bildirdi. ÇAYKUR’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Sütlüoğlu, beraberindeki genel müdür yardımcıları Turgay Turna, Süleyman Pınarbaş ve kurumun İşletme Üretim Daire Başkanı Sadullah Afacan ile Hopa, Arhavi, Kemalpaşa, Fındıklı, Ardeşen, Işıklı, Pazar ve Kirazlık’taki çay fabrikalarını ziyaret etti.

 

Sütlüoğlu, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, çay fabrikalarını gezmeye ve incelemeye devam edeceklerini belirterek, “Fabrikalarımızı denetliyoruz. Ham maddenin kaliteli olup olmadığı bizim için çok önemli. Öncelikli olarak ona bakıyoruz ve tabi ki diğer hususlara da imalatla ilgili diğer konuları da inceliyoruz. Buna göre raporlarımızı arkadaşlarımızla beraber tutuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaliteli üretim için kaliteli çay olması gerektiğine işaret eden Sütlüoğlu, şunları kaydetti:

 

“ÇAYKUR çalışanlarımız ve üreticilerimiz bilinçli olmalı. Kalite, olmazsa olmazımızdır. Kalite de ancak ham maddenin kaliteli olması ile mümkündür. Bunu ÇAYKUR çalışanlarının da üreticinin de idrak etmesi gerekiyor. Kalitesiz ham maddeden fabrikalarımızda kaliteli çay yapmamız mümkün değil. Bunu mutlaka hep beraber sağlamak zorundayız.”

DİĞER HABERLER
Kasaplar ‘Et Borsası’ kurmak istiyor

 

 


13 Temmuz 2014. 19:46
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x