Sektörün beklediği VIV Turkey 2023 gerçekleşti


Tavukçuluk sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan VIV Turkey fuarı 2023 yılında sektör paydaşlarını bir araya getirdi. 2019 yılından bu yana pandemi koşulları nedeniyle gerçekleştirilemeyen organizasyon 6-8 Temmuz 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Yaklaşık üçte biri yabancı firmalardan oluşan toplam 363 firmanın katılımıyla gerçekleşen VIV Turkey 2023, Ana Fuaye’de Tarım ve Orman Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Ahmet Yavuz Karaca‘nın açılış konuşmasını SOSİAD Başkanı Hayati Can, ETBİR Başkanı Ahmet Yücesan, ASÜD Başkanı Burhan Sakkaoğlu‘nun konuşmaları izledi.

Hem yerli hem de yabancı sektör paydaşlarının yoğun ilgi gösterdiği VIV Turkey 2023 için online davetiyeler kendi internet sitesi üzerinden alınabiliyor.

Prof. Dr. Rüveyde Akbay
Prof. Dr. Pınar Saçaklı
İbrahim Afyon

Açılış seremonisinde ayrıca sektöre uzun yıllardır hizmet veren Bilimsel Tavukçuluk Derneği Başkanı Prof. Dr. Rüveyde Akbaş, BESD-BİR Başkanı Naci Kaplan, TÜRKİYEM-BİR Başkanı M. Ülkü Karakuş, VİSAD Başkanı Ramazan Bayhan, VTD Başkanı Prof. Dr. Pınar Saçaklı, YUMBİR Başkanı İbrahim Afyon gibi isimler de konuştu. Konuşmaların ardından açılış için kurdele kesimine geçildi.

En solda: Altuntaş Group Obial Steel Silo Başkan Yardımcısı İmdat Altuntaş

DİĞER HABERLER
Zeytin Dalı Harekatı şehitlerine veda
6 Temmuz 2023. 15:46
0 0 Oylar
Okuyucu puanı:
Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x