“VIV Türkiye 2019” için sadece 64 gün kaldı


9. Kez düzenlenen fuar bu yıl, Belçika, Çin, Danimarka, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Hindistan, İran, İsrail, İtalya, Güney Kore, Meksika, Polonya, Slovenya, Güney Afrika, Hollanda, Ukrayna, Amerika kanatlı pazarına ait dünya çapında bilinirliğe sahip pek çok markaya ev sahipliği yapıyor.

VIV Türkiye 2019

Kanatlı sektörünün büyük buluşmasından Önce Kısa Kısa

VIV Türkiye, bölgenin tek kanatlı sektör fuarı olarak, sadece 2 yılda bir organize ediliyor. Dolayısıyla, fuar en son ürünlerinizi ve yeniliklerinizi potansiyel alıcılarla paylaşabileceğiniz en büyük fırsat olarak karşınıza çıkıyor.
• HKF Fuarcılık bünyesinde organize edilen “Alım Heyeti” kapsamında 500’den fazla büyük alım kapasiteli ve önemli alıcı fuarı 3 gün boyunca ziyaret edecek.
• Mevcut doluluk, şuanda %90 un üzerinde. Bu oran, net alan olarak 15.000‘nin, kanatlı sektörünün firmaları tarafından doldurulduğunu gösteriyor. Fuara katılmak için, sadece ortalama 400 m2lik bir alan kalmış olduğunu belirtildi.
• Fuarın yanı sıra, VIV Türkiye birçok seminer ve konferansa da ev sahipliği yapacak. Bölgedeki, kanatlı endüstrisindeki tüm yenilikler ve mevcut sorunların çözümüne yönelik öneri ve teknolojilerin tartışıldığı bu seminerler zinciri, 3 gün boyunca tüm sektörü aydınlatacak.


Diğer Haberler:
3. Uluslararası Adana Lezzet Festivali yarın başlıyor
Yazan - 12 Nisan 2019. Kategori MANŞET, ETKİNLİKLER. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz
0 0 Oylar
Okuyucu puanı
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Bütün yorumları gör
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir, lütfen yorum bırakınız.x
()
x