ETKİNLİKLER

Eskişehir Gıda Fuarı yarın başlıyor

Eskişehir Gıda Fuarı

ETO – TÜYAP Fuar Merkezinde bu yıl ilki düzenlenecek olan Eskişehir Gıda Fuarı 18 Nisanda ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

“VIV Türkiye 2019” için sadece 64 gün kaldı

VIV Türkiye 2019

9. Kez düzenlenen fuar bu yıl da kanatlı pazarına ait dünya çapında bilinirliğe sahip pek çok markaya ev sahipliği yapıyor.

Migros’tan Beypiliç’e “Altın Üretici” Plaketi

Migros'dan Beypiliç'e Ödül

Türkiye piliç eti sektörünün öncü markası Beypiliç, Migros’un yaptığı değerlendirme sonucunda Altın Üretici plaketini almaya hak kazandı.

Polis Haftası Kutlu Olsun

Polis Haftası

Ülkemizin dört bir köşesinde fedakarca çalışarak milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan, vatandaşların can güvenliği uğruna kendi canlarını vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının “Polis Haftası” ve Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

İDMA’da 150 milyon dolarlık ihracat bağlantısı kuruldu

IDMA 2019

İDMA Fuarı, şirketlere ilaç gibi geldi. 4 gün süren fuar 150 milyon dolardan fazla ihracat bağlantısının kurulmasına aracılık etti.

Aydın Ticaret Borsasında 2019 yılı hayvancılık sektör toplantısı gerçekleşti

Aydın Ticaret Borsası

Aydın Ticaret Borsası; hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren üyeler, ilgili kurum müdürleri ve temsilcileriyle sektörün sorunlarını masaya yatırdı.

“GIDANI KORU Kampanyası”nın ikinci teknik çalıştayı Ankara’da gerçekleşti

FAO ve Tarım ve Orman Bakanlığı iş birliğinde gerçekleştirilen “GIDANI KORU Kampanyası”nın ikinci teknik çalıştayı Ankara’da gerçekleşti.